Zásah: Požár rodinného domu Měchenice 18.11.2016

Požární hlásič oznámil detekci zakouření v rodinném domě v Měchenicích a zásahové jednotky byly vyslány aby prozkoumali situaci možného reálného požáru v rodinném domě v Měchenicích. Po příjezdu majitele objektu došlo k uhašení zárodku požáru, který vznikl žhavým popelem umístěným v hořlavém obalu. Myslím že požární hlásič v tomto případě zachránil celý objekt aniž by došlo k nějakým větším hmotným škodám. Zato nerozvážnost, která málem způsobila požár je v tomto ukázkovém příkladu opravdu k zamyšlení.

Zasahující hasičské sbory : SDH Davle (Václav Nepraš, Radovan Loužecký, Jiří Klusoň, Jaromír Němec, Zdeněk Hromádka), SDH Sloup (Alexander Sedláček, Pavel Liška, David Liška) , HZS Jílové u Prahy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zásahy a jeho autorem je Václav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.