Vánoční večírek v Řeck(é)u

Společné vánoční posezení v řecké restauraci Thessaloniki 
Tak jako minule tak i letos jsme si společně užili předvánoční atmosféru s příjemným posezením i se svými blízkými v místní řecké restauraci u Vladimíra, který nám připravil výtečné kulinářské zážitky z řecké kuchyně. Jídlo jsme si vychutnali a společně pokecali o uplynulé sezóně a samozřejmě zapřemýšleli nad tou příští, jelikož nám tento rok dosloužilo naše hasičské vozidlo, tak bylo nad čím přemýšlet, tak aby jsme v další sezóně byli opět doslova „platným“ hasičským zásahovým družstvem a ne jenom pomocníky v záloze. Přejeme všem pohodové vánoce plné radosti a pohody.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Václav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.