To nejlepší na konec prázdnin

Tak už se nám ty prázdniny opět blíží ke konci a tak, aby vám to nebylo líto,  přijede na závěr prázdnin opět nezapomenutelná bigbeatová show v podaní kapely BRUTUS ( 3.ročník brutální veselice). Těm kteří už naše předcházející koncerty navštívili nemusím tuto kapelu představovat a prostě přijďte si znovu užít neunavný tok známých songů a těm, kteří u nás ještě nebyli, jenom poradit,  aby se konečně zastavili a přesvědčili se na vlastní uši a oči, co kapela dokáže. Samozřejmně taneční parket bude pro vás k dispozici ve dne i v noci a občerstvení bude zajištěno naší rychlou jednotkou k vaší spokojenosti. Zapište si do svých kandelářů datum 29.8.2014 od 21:00 v Davli na hřišti a přijďte se pobavit.

Brutus

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánky a jeho autorem je Václav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.