Shrnutí činnosti za rok 2021

Zase jsme o rok starší a bohužel i letos opět zaúřadovala pandemie koronaviru, a proto mnoho plánovaných akcí musely být zrušena nez náhrady. Přesto několik akcí zůstalo a my jsme se jich mohli zúčastnit . Byly to oslavy založení SDH Pikovice, kde jsme reprezentovali v průvodu se sborovým praporem, dále jsme se zúčastnili opožděných oslav založení SDH Bratřínov, které vyvrcholily Memoriálem Ládi Malčánka, který jsme si náramně užili společně se spřátelenými sbory z okolí.

Tento rok se nám povedl zorganizovat tradiční koncert skupiny Brutus, který sice propršel (jako každý rok), ale z těch málo akcí, které se letos uskutečnili, jsme si tuto kulturní akci náramně užili. Dále jsme se v září už tradičně zúčastnili Svatováclavských trhů v Davli pořádaných spolkem Trepka.

Jelikož se JSDHO Davle (zásahová jednotka) přesunula na nové výjezdové místo a tím se nám uvolnil prostor v garáži po naší cisterně, a už jsme se na to připravovali delší dobu, tak jsme letos zakoupili do sboru „nové“ auto, které bude sloužit pro potřeby sborové činnosti a bude k dispozici i pro případné obecní účely. A na závěr tohoto roku jsme zorganizovali společné posezení ve vánočním duchu. kde jsme podiskutovali o letošní činnosti a případné nápady v činnosti pro následující rok.

Na závěr by jsme vám chtěli popřát příjemné prožití vánočních svátků, hodně pohody, mnoho zdraví a vesele vykročme do následujícího (doufejme, že už klidnějšího) roku 2022.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Václav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.