Nálet čarodějnic už se blíží

Zveme vás všechny na letošní pálení čarodějnic do davelského parku. Tato oblíbená akce se koná v sobotu 30.dubna 2016 od 16:00 hodin !!! do ranních hodin. Uvidíte opravdové čarodějnice. které zajistí program pro budoucí čarodějnické pokolení. Všichni budou mít možnost ukázat své nadpřirozené schopnosti a dostat za to malou odměnu a hlavně se pobavit se známými, ale i neznámými obyvateli z našeho okolí. Jako každý rok děti dostanou sponzorského buřta a lampión zdarma, nově bude k dispozici nafukovací hrad a pro vás ostatní bude zajištěno občerstveni na tradičním stánku. Již teď můžete obdivovat čarodějnice, které už nám přistáli v parku a užívají si obdiv kolemjdoucích. Samozřejmě čarodějnické masky a podobné příšery budou u nás vítány a určitě i obdivovány !!

Letošní akci jako obvykle sponzorují Řeznictví uzenářství U Dolejších, Ohňostroje Krupička, nově M&M RealityDavle,  Městys Davle a s čarodějnickým uměním nám pomůže Spolek Trepka. Přiďte se všichni pobavit a užít si sobotní odpoledne.

carodejnice2016_m

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánky a jeho autorem je Václav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Nálet čarodějnic už se blíží

 1. Hranice vypadá opět skvěle, už se těšíme.
  V kolik hodin se dá asi očekávat zapálení?
  dík K.

  • Ahoj Karle,
   Z důvodu pěkného počasí a protože se akce koná v sobotu tak jsme posunuli celý začatek na 16:00 hodinu, přestože na plakatách je od 17:00 ( a taky se už nemůžeme dočkat 🙂 ). Jinak zapálení ohně se plánuje na 20:00 hodinu jelikož čarodějnice by se měly pálit za tmy aby to nikdo neviděl. Budeme se těšit.

   Václav

Komentáře nejsou povoleny.